Temperature icon

+26, сонячно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

У Гідропарку демонтували паркан, що закривав прохід до Дніпра

02 Липень 2021, Cветлана

У Гідропарку демонтували паркан, що закривав прохід до Дніпра

Із початком купального сезону особливої актуальності набула проблема доступу до водойм у столиці. Один із незаконно встановлених парканів, що закривав прохід до Дніпра, сьогодні демонтують у столичному Гідропарку неподалік пляжу «Молодіжний». Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Узбережжя Дніпра та інших водойм столиці мають слугувати киянам. Захопити шматок берегової лінії, не маючи на те жодних дозволів, – є порушенням закону та злочином проти мешканців. Привласнили понад сто метрів берега. Паркан на чотири метри заходив углиб річки. Фахівці КП «Київблагоустрій» демонтують незаконну огорожу за дорученням Департаменту міського благоустрою. І так буде з усіма іншими нелегальними обмеженнями», –  зазначив Олексій Кулеба.

Відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування», огорожі або інші конструкції, що перешкоджають вільному проходу до узбережжя водойм, підлягають демонтажу.

Читайте також:

Франція дозволила в’їзд українцям