Temperature icon

+30, мінлива хмарність

Затори: 2

dollar

26,80

euro

31,56

btc

$40 102, 10

Новини

У Києві триває ремонт 14 шляхопроводів

02 Липень 2021, Cветлана

У Києві триває ремонт 14 шляхопроводів

Ремонт мостів і шляхопроводів – пріоритет для дорожників. Наразі роботи виконують на 14 об’єктах. Про це повідомив в. о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко.

«Сім штучних споруд у Києві капітально відремонтують до кінця року. Так, на завершальному етапі оновлення Індустріального шляхопроводу. Нині роботи продовжуються на трамвайній частині. Там завершують монтувати армований каркас монолітної плити. Згодом розпочнуть заливати бетон», – повідомив Олександр Федоренко.

Після того, як дорожники заллють монолітну плиту, – будуть встановлені деформаційні шви, яких раніше взагалі не було, і нанесуть гідроізоляцію. Основні роботи на Індустріальному шляхопроводі планують завершити до 15 серпня. Це перший комплексний капітальний ремонт споруди з моменту її будівництва у 1977 році.

«Ще один міст, який не бачив капітального ремонту з моменту побудови, – Новокостянтинівський шляхопровід. Його спорудили у 1979 році. Нині там бетонують монолітну плиту. Перший етап ремонту плануємо закінчити до 15 липня (на частині у напрямку Подолу) й розпочнемо роботи на сусідній частині», – додав Олександр Федоренко.

Основні роботи з капітального ремонту Новокостянтинівського шляхопроводу планують завершити до кінця цього року.

Читайте також:

Кабмін затвердив графік отримання вакцин від коронавірусу