Temperature icon

+7, хмарно

Затори: 2

dollar

26,62

euro

31,27

btc

$1 150 719,60

Новини

Топ-7 різдвяних фільмів для всієї родини

07 Січень 2021, Марія

Топ-7 різдвяних фільмів для всієї родини

Різдво – найкращий привід провести більше часу із рідними та коханими людьми. А під час локдауну особливо доречним буде домашній кінотеатр і вечірній перегляд добрих кінострічок. Пропонуємо вам добірку різдвяних фільмів, які здатні подарувати усій родині святковий настрій.

Відпочинок за обміном (2006)
Романтична комедія, у якій Аманді та Айріс не щастить у коханні. Успішна ділова жінка і письменниця після знайомства в інтернеті вирішують обмінятися життями на різдвяні канікули.

Ґрінч/Грінч (2018)
Мабуть, ви вже знаєте історію про цього зеленого злодія, проте цей фільм покаже Грінча з усіх боків. Чи вдасться йому цього разу зіпсувати Різдво у Хтограді? Спойлер: сподобається не тільки дітлахам.

Різдвяна історія (2009)
Скрудж − завжди незадоволений своїм життям та оточенням стариган, що ненавидить свята і насамперед Різдво. Повернути теплі почуття до героя спробують різдвяні привиди.

Чотири Різдва (2008)
Пара Кейт і Бред планують зустріти Різдво із розлученими батьками, тож перед закоханими постає складне завдання – відвідати цілих чотири будинки, аби привітати усіх близьких зі святами.

Фред Клаус, брат Санти (2007)
Фільм розповідає про те, як живеться рідному братові Санта Клауса. Тільки уявіть, що Фред Клаус терпіти не може Різдво і все, що з ним пов’язано. Але саме йому випаде шанс врятувати свято та допомогти Санті вибратися із халепи.

Любіть Куперів (2015)
Кумедний Святвечір у звичайній, неідеальній родині. У кожного Купера є свої проблеми та мрії, але всі вони збираються раз на рік, аби відсвяткувати разом Різдво.

Лускунчик та чотири королівства (2018)
Казка про Клару, що стала свідком неймовірного перетворення своєї іграшки на живого Лускунчика. Це кінострічка, сповнена магії та захопливих пригод.

Читайте також:

На Київщині затримали жінку, яка смертельно поранила співмешканця