Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,7

euro

31,5

btc

$39 784, 80

Новини

Зміни в дорожньому русі на бульварі Вернадського обговорять з громадськістю

04 Липень 2021, Cветлана

Зміни в дорожньому русі на бульварі Вернадського обговорять з громадськістю

Проходитиме зустріч-обговорення і опитування місцевих жителів та небайдужих для напрацювання спільних рішень підвищення безпеки та зручності руху на бульварі Академіка Вернадського у Святошинському районі столиці. На зустріч запрошуються жителі району, транспортні експерти та всі охочі. Про це повідомляє в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА. 

Зустріч відбудеться на бульварі Академіка Вернадського біля перехрестя з вулицею Василя Алексухіна в неділю.

Майбутня велоінфраструктура на бульварі Вернадського має з’єднати велодоріжки на проспектах Академіка Палладіна та Перемоги. До речі, саме бульваром Вернадського має пройти Європейський веломаршрут EuroVelo-4, який сполучатиме Україну та Францію. Щоб напрацювати найефективніші рішення для реалізації проєкту, Департамент ініціює масштабне обговорення та збір експертних пропозицій. Головне запитання – як перетворити вулицю на зручну для пересування за допомогою простих засобів. Тому важливі всі думки та побажання, адже напрацювання стануть основою майбутнього проєкту змін організації дорожнього руху та підвищення безпеки на бульварі.

Зустріч відбудеться у рамках Київської майстерні міста, створеної при Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, у партнерстві з громадською організацією Urban crew.  

Читайте також:

Кияни подали півсотні заявок для участі у конкурсі проектів місцевого самоврядування