Temperature icon

+26, сонячно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

Стала відома попередня причина смерті українця після вакцинації Pfizer

05 Липень 2021, Марія

Стала відома попередня причина смерті українця після вакцинації Pfizer

Стала відома попередня причина смерті 47-річного мешканця Вінниці за кілька годин після вакцинації від коронавірусу препаратом Pfizer.

Як повідомили ввечері в суботу в Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, протягом години після щеплення чоловік почувався задовільно, а за 3,5 години в нього з’явилися скарги на нудоту, втрату свідомості, – передає УНІАН.

О 17:02 йому викликали екстрену медичну допомогу, яка о 17:10 прибула на місце та провела реанімаційні заходи. О 18:02 медики констатували смерть чоловіка.

“Випадок смерті зареєстровано як несприятливу подію після імунізації, оскільки смерть сталася протягом 30 днів після вакцинації проти COVID-19. Повідомляємо, що 2 липня мобільною бригадою було вакциновано 138 людей, НППІ на даний час не зареєстровано. У 5 інших осіб, які щепились з одного флакона з померлим – стан задовільний”, – йдеться у повідомленні.

Випадок смерті розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації профільного департаменту ОДА. Встановлено, що померлий не мав хронічних захворювань.

“За попередніми результатами судово-медичної експертизи – причиною смерті стала гостра серцево-судинна недостатність на тлі ішемічної хвороби серця. Ознак анафілаксії, шоку, тромбозу немає. Розслідування триває, очікуємо результати морфо-гістологічних досліджень”, – розповіли в ОДА.

Читайте також:

Франція дозволила в’їзд українцям