Temperature icon

+30, мінлива хмарність

Затори: 2

dollar

26,80

euro

31,56

btc

$40 102, 10

Новини

КМДА: вхід на фестиваль «Atlas Weekend» вільний

06 Липень 2021, Cветлана

КМДА: вхід на фестиваль «Atlas Weekend» вільний

До 11 липня в Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України» в оновленому форматі триватиме музичний фестиваль Atlas Weekend Friends Edition. Відповідну ініціативу товариства з обмеженою відповідальністю «Твій найкращий фестиваль» підтримано розпорядженням КМДА № 1457. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Фестиваль відбудеться з обмеженою кількістю відвідувачів для уникнення натовпу та дотримання чинних карантинних обмежень під час масових заходів. Також організатори прийняли найбільш вдале рішення в цих умовах та перенесли виступи закордонних артистів на 2022 рік, а цьогоріч влаштували локальне музичне свято для всіх, хто сумує за атмосферою улюбленого фесту», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, цього року 5 та 6 липня для відвідувачів зробили вільний вхід на Atlas Weekend Friends Edition за умови попередньої реєстрації та наявності безкоштовного квитка, який можна отримати за посиланням: https://cutt.ly/tmqtKAl. У ці два дні в програмі передбачено однаковий лайнап.

Читайте також:

Умовою роботи шкіл під час спалаху ковіду буде вакцинація 80% персоналу