Temperature icon

+26, сонячно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

Біля Арки дружби народів встановили інсталяцію до проекту Merman

07 Липень 2021, Cветлана

Біля Арки дружби народів встановили інсталяцію до проекту Merman

У Києві біля Арки дружби народів встановили інсталяцію до проекту Merman, який братиме участь у фестивалі Burning Man у США, штаті Невада. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Проєкт Merman — єдиний проєкт з України серед 59, що отримав грант від організаторів фестивалю Burning Man. Сама інсталяція розмірами 3х3х12 метрів готувалася для участі в цьогорічному заході в США, проте через пандемію його скасували», – розповів Валентин Мондриївський.

Він зазначив, що організатори фестивалю вирішили все одно встановити інсталяцію цього року та за сприяння міської влади обрали місце в Києві біля Арки дружби народів. На цій локації Merman можна буде побачити до 12 липня.

«Ми обрали саме цю локацію для встановлення, щоби якомога більше киян та гостей міста змогли надихнутись інсталяцією, яка представить Україну на фестивалі світового масштабу. Часом public art може з’являтися в зовсім неочікуваних місцях, радикально змінюючи їхнє сприйняття, що насправді є однією з ключових задач мистецтва», – прокоментувала директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

Також вона підкреслила, що виставлення інсталяції Merman – це меседж креативній сфері: київський Департамент культури готовий до співпраці з творцями та реалізації їхніх проєктів. Саме в такій взаємодії місто наповниться культурним продуктом якісно нового рівня.

Читайте також:

Франція дозволила в’їзд українцям