Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,7

euro

31,5

btc

$39 784, 80

Новини

У ВООЗ заявили, що до вакцинації в Україні залучать студентів-медиків і інтернів

07 Липень 2021, Марія

У ВООЗ заявили, що до вакцинації в Україні залучать студентів-медиків і інтернів

ВООЗ розпочала в Україні тренінги з вакцинації від коронавірусу для викладачів медичних університетів.

Метою тренінгів є залучення студентів-медиків старших курсів і інтернів до вакцинації, – передає УНІАН.

У ВООЗ підкреслили, що це дозволить заповнити прогалини та задовольнити очікування уряду щодо охоплення вакцинами цільових груп населення до кінця 2021 року.

За словами голови МОЗ Віктора Ляшка, українські лікарі потребують допомоги старших студентів-медиків і лікарів-інтернів.

“Українська система охорони здоров’я задіяна на повну потужність. Тому лікарі потребують допомоги старших студентів-медиків та лікарів-інтернів, які разом із ними проводитимуть щеплення, принаймні, у великих центрах вакцинації, щоб у лікарів було більше часу для виконання своїх основних функцій, адже інші хвороби нікуди не ділися”, – сказав Ляшко.

“Пандемія серйозно вдарила по системі охорони здоров’я в кожній країні, оскільки наявні в системі охорони здоров’я ресурси зараз працюють для протидії пандемії, включаючи вакцинацію від COVID-19. Відповідно, стає все менше потенціалу для інших функцій системи охорони здоров’я… Але волонтери без спеціальної медичної освіти можуть виконувати лише обмежені функції. Тому в Україні ми залучаємо студентів-медиків. Ми навчаємо, як робити щеплення від COVID-19 у високоякісний і безпечний спосіб, щоб зменшити імовірність програмних помилок”, – сказав Хабіхт .

Читайте також:

За липень в Україні потонули майже 400 людей