Temperature icon

+26, сонячно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

У Києві зафіксували майже 24 тисячі порушень у сфері благоустрою

08 Липень 2021, Cветлана

У Києві зафіксували майже 24 тисячі порушень у сфері благоустрою

У столиці проводяться щоденні рейди з виявлення осередків несанкціонованої торгівлі, нелегальних літніх майданчиків, кіосків та автомагазинів без дозвільної документації. Разом із тим інспектори благоустрою фіксують масові сезонні порушення: незаконна сезонна торгівля, невчасно прибране сміття, нескошену на газонах траву тощо. За півроку столичні інспектори внесли майже 24 тисячі приписів та склали понад 1600 адмінпротоколів стосовно недотримання правил благоустрою в столиці. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Порушення благоустрою носять сезонний характер. Якщо взимку ми фіксували тисячі випадків неприбраного власниками снігу, то нині – це незаконна сезонна торгівля, огорожі біля водойм та нелегальні «літники». Від початку року КП «Київблагоустрій» демонтували майже 800 точок «стихійки» та літніх майданчиків біля ресторанів без документів», – зазначив Тимур Ткаченко.

Очільник Департаменту міського благоустрою додав, що кожного дня в трьох різних районах столиці інспектори благоустрою разом із поліцією, муніципальною вартою та представниками РДА проводять контрольні рейди з виявлення незаконних точок стихійної сезонної торгівлі. Інспектори складають адмінпротоколи, фахівці КП «Київблагоустрій» демонтують столи, парасольки та інше приладдя, поліція в окремих випадках вилучає товар: таке право мають лише правоохоронні органи.

Читайте також:

Франція дозволила в’їзд українцям