Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,82

euro

31,56

btc

$40 147,4

Новини

ДБР прийшли з обшуками до “Київавтодору”

08 Липень 2021, Марія

ДБР прийшли з обшуками до “Київавтодору”

У четвер, 8 липня, у приміщеннях Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської держадміністрації та комунальної корпорації «Київавтодор» слідчі Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокурора Офісу генеральної прокуратури проводять обшуки.

Про це повідомляє Главком з посиланням на Департамент транспортної інфраструктури.

Як зазначили у Департаменті, обшуки проводяться на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду Києва в рамках кримінального провадження щодо закупівлі техніки КК «Київавтодор».

Департамент та комунальна корпорація у межах та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, надали всі документи, необхідні для всебічного й повного розслідування.

Справа, яку розслідують у ДБР, стосується закупівлі техніки для КК «Київавтодор». Зокрема, машин для внесення рідких хлоридів. Їх закупівлі були виконані за процедурою офіційних публічних закупівель.

У Департаменті транспортної інфраструктури запевняють, що діяльність Департаменту та підпорядкованих йому комунальних підприємств прозора, тож об’єктивна і неупереджена перевірка встановить істину.

Читайте також:

Вартість реконструкції Шулявського мосту зросла майже на мільярд гривень