Temperature icon

+21, ясно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

Віталій Кличко показав, як будують новий парк на Осокорках

10 Липень 2021, Cветлана

Віталій Кличко показав, як будують новий парк на Осокорках

Мер Києва Віталій Кличко розповів про те, як будують новостворений парк «Прибережний» у затоці Берковщина, що на столичних Осокорках. Відео Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«У столиці триває будівництво парку «Прибережний» у затоці Берковщина, що на столичних Осокорках. Загальна площа парку буде – 7,5 гектарів. Поки що, в рамках першої черги, облаштовуємо 2,2 гектари зеленої зони. Парк – дуже важливий для мешканців Осокорків та Позняків, адже тут є і вихід до водойми, пляж. І масштаби зеленої зони вражають! Раніше ця територія була звалищем будівельного сміття. Але в минулому році ми її розчистили і вже частково влаштували та продовжуємо облаштовувати прогулянкові та велодоріжки. Встановили на території, де вже завершений благоустрій, лави та урни для сміття. Тривають роботи із встановлення поливо-зрошувальної системи», – повідомив Віталій Кличко у дописі.

Також у парку буде сучасне LED-освітлення. Встановлять і 4 дитячих майданчики, зокрема з інклюзивними елементами, а також спортивний майданчик. Для дітей створять зону розваг – майданчик із фігурами героїв мультфільмів. А в рамках інвестиційного проекту, за кошти інвестора, на території зеленої зони уже облаштували багатофункціональне футбольне поле. У береговій зоні парку з’явиться оглядовий майданчик, а також пляжна зона для відпочинку.

Роботи з облаштування першої черги планують завершити вже в вересні цього року.

Читайте також:

Маршрути тролейбусів змінять через ремонт проспекту Степана Бандери