Temperature icon

+26, сонячно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

На Каннському кінофестивалі показали український фільм “Бабин Яр. Контекст”

12 Липень 2021, Марія

На Каннському кінофестивалі показали український фільм “Бабин Яр. Контекст”

Цьогоріч у програмі Каннського кінофестивалю представлені дві українські кінокартини. Одна з них – новий проєкт Сергія Лозниці, над яким він працював разом з Меморіальним центром Голокосту “Бабин Яр”.

Вчора, 11 липня, в програмі “Спеціальні покази” на Каннському кінофестивалі відбулася прем’єра фільму “Бабин Яр. Контекст”. Картина розповість про трагічні події, які призвели до вбивства понад 30 тисяч євреїв в окупованому нацистами Києві, – пише Сегодня.

Перед показом фільму режисер Сергій Лозниця сказав журналістам, що “Бабин Яр. Контекст” допомагає зрозуміти, які були мотиви і які були технології.

Документальна кінострічка складається приблизно з 20-25 епізодів, які були змонтовані з кіноархівів. У фільм увійшли відео, зняті в період вторгнення нацистів на територію СРСР у 1941 році та в 1966 році, коли був організований перший архітектурний конкурс на проєкт меморіалу в Бабиному Яру. Отже, глядачі побачать кілька десятків завершених сюжетів, кожен з яких так чи інакше пов’язаний з трагедією в Бабиному Яру.

Читайте також:

Франція дозволила в’їзд українцям