Temperature icon

+25, ясно

Затори: 1

dollar

26,86

euro

31,70

btc

$38 230, 80

Новини

Проект “Вулиця для людей” стартував у Києві

13 Липень 2021, Cветлана

Проект “Вулиця для людей” стартував у Києві

Протягом тижня 20 учасників із різних міст та експерти з України і Німеччини розглядатимуть питання міського розвитку і транспортного планування, вдосконалюватимуть навички проєктування вулиць. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Під час відкриття заходу Олександр Густєлєв зазначив, що ця школа – чудова можливість поділитися власними знаннями та напрацюваннями, збагатитися ідеями інших.

У програмі школи – лекції, презентації та обговорення сучасних вимог до вуличного простору у влаштуванні велосипедної інфраструктури і доступності.

«Для Києва школа матиме і практичне значення. Фахівці Департаменту транспортної інфраструктури підібрали учасникам школи для проєктування цікаві за своєю геометрією та архітектурою вулиці. Протягом тижня будуть напрацьовані ескізні проєкти п’яти вулиць Подолу. Головним критерієм у проєктуванні є комфорт для всіх, хто користуватиметься вулицями в майбутньому», – зазначив Олександр Густєлєв.

Уже наприкінці тижня учасники презентуватимуть свої напрацювання. Найкращий ескіз буде переданий до Київської майстерні міста для подальшого опрацювання та втілення на столичних вулицях.

Читайте також:

Від завтра на Гаванському мосту обмежать рух транспорту