Temperature icon

+25, ясно

Затори: 1

dollar

26,86

euro

31,70

btc

$38 230, 80

Новини

Плани народних депутатів на позачергове засідання Парламенту

13 Липень 2021, Cветлана

Плани народних депутатів на позачергове засідання Парламенту

Парламентарі розглянуть пропозиції президента до закону “Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та деяких законів щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України” (№3711-д).

Також пропозиції до законів “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення затриманому, підозрюваному, обвинуваченому, засудженому права на отримання правової допомоги” (№2063) та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост” (№4535).

Народні депутати також мають намір включити до порядку денного та скоротити терміни розгляду президентського проекту закону №5712 “Про великий Державний Герб України”.

У другому читанні планується розглянути президентські законопроекти:

  • №5068 щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя,
  • №5069 “Про внесення змін до статті 188-32 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за невиконання законних вимог дисциплінарного інспектора Вищої ради правосуддя”.

Читайте також:

Від завтра на Гаванському мосту обмежать рух транспорту