Temperature icon

+21, ясно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

У Святошинському районі безкоштовно вакцинували від сказу тварин

13 Липень 2021, Cветлана

У Святошинському районі безкоштовно вакцинували від сказу тварин

Фахівці КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» у неділю, 11 липня, безкоштовно чіпували 24 собаки і кота, 28 зареєстрували в системі «Реєстр домашніх тварин» та вакцинували від сказу 23 тварини.

Мешканці Святошинського району змогли безкоштовно скористатися послугами комунальної ветеринарної лікарні в рамках інформаційно-просвітницької кампанії. Цього разу захід пройшов у парку «Юність». Окрім послуг чіпування, реєстрації у системі РДТ та вакцинації, господарі тварин змогли отримати консультації ветеринарних лікарів та спеціалістів.

Фахівці підприємства наголошують, що ідентифікація та реєстрація домашніх тварин давно є звичною практикою для багатьох європейських країн. Проте в Україні, попри міжнародні зобов’язання та об’єктивну необхідність, ще кілька років тому це було рідкісне явище. Але саме завдяки просвітницькій роботі та популяризації відповідального ставлення до домашніх тварин, більшість господарів усвідомлюють важливість як реєстрації тварин, так і обов’язкової їхньої вакцинації. Тож мешканці столиці не пропустили можливість безкоштовно скористатися послугами комунального підприємства й привели своїх улюбленців на захід.

Читайте також:

У Києві судитимуть доцента вишу за розбещення 12-річної дівчини