Temperature icon

+25, ясно

Затори: 1

dollar

26,86

euro

31,70

btc

$38 230, 80

Новини

У Києві засудили тренера, який розбещував 11-річного хлопчика

13 Липень 2021, Марія

У Києві засудили тренера, який розбещував 11-річного хлопчика

За участі Дарницької окружної прокуратури м. Києва судом оголошено обвинувальний вирок 42-річному киянину, який, будучи тренером дитячої команди з футболу, вчинив розпусні дії відносно малолітнього підопічного.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури. Злочин стався в грудні 2015 року під час виїзду команди на дитячі спортивні змагання з футболу до Львова, – передає УНІАН.

Обвинувачений вночі зайшов до кімнати, де перебували учасники дитячої футбольної команди, після чого, переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, підійшов до ліжка одного з хлопчиків, оголив свої статеві органи та вчинив відносно малолітнього розпусні дії.

Зловмисника затримали в січні 2016 року. Під час досудового розслідування проведено ряд психолого-психіатричних експертиз як підозрюваного так і малолітнього потерпілого, а також проведено слідчий експеримент за участі свідка цієї події.

Комплекс зібраних доказів повністю підтвердив вину тренера у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України.

Вироком Дарницького районного суду м. Києва від 12.07.2021 зловмисника засуджено до 7 років позбавлення волі та взято під варту в залі суду.

Читайте також:

Від завтра на Гаванському мосту обмежать рух транспорту