Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,82

euro

31,56

btc

$40 147,4

Новини

У Києві стався скандал через скасування талончиків

15 Липень 2021, Марія

У Києві стався скандал через скасування талончиків

14 липня у тролейбусі маршруту №9 (аеропорт «Київ» – станція метро «Палац спорту») стався конфлікт через те, що водійка відмовилась обілетити пасажира.

Про це повідомив сам пасажир, працівник Регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Володимир Бойкачев, – передає Главком.

«Зайшовши у тролейбус, попросив водія обілетити мене, на що агресивним тоном та на «ти» вона почала стукати руками у скло, де було написано, що з 15.07.21 р. припиняється обіг паперових разових квитків. Але, звернувши увагу на дату, з якої припиняється обіг паперових квитків, попросив водія мене обілетити, щоб уникнути штраф 160 грн, на що почув нецензурною лексикою відповідь, що обілечування не буде», – розповів пасажир.

За його словами, на наступній зупинці водійка зупинила тролейбус та оголосила всім пасажирам про те, що їхати далі не буде, поки він не покине транспортний засіб. Далі нібито водійка зайшла до тролейбуса і почала виганяти пасажира без квитка, на що інші пасажири почали обурюватися.

«Хочу звернути увагу, що весь діалог відбувався виключно нецензурною мовою з боку водія, на що отримувала неодноразово зауваження від присутніх пасажирів», – зазначив Бойкачев.

Про цей випадок він повідомив на гарячу лінію КП «Київпастранс».

Читайте також:

МОЗ планує запровадити COVID-“перепустки” у публічні заклади