Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,82

euro

31,56

btc

$40 147,4

Новини

У зоопарку відзначають День слона

15 Липень 2021, Cветлана

У зоопарку відзначають День слона

У Київському зоопарку відзначають сьогодні День слона. І для столичного слона Хораса відкрили оновлений літній вольєр. Зокрема, там встановили і тіньовий навіс у вигляді стилізованої скульптури «Баобаб», яка створюватиме атмосферу африканської савани.

«Ми продовжуємо оновлювати столичний зоопарк, аби він був справді європейським, комфортним і сучасним місцем для проживання тварин. Сьогодні, у День слона, відкрили оновлений літній вольєр для київського слона Хораса. Тут, зокрема, встановили тіньовий навіс у вигляді стилізованої скульптури «Баобаб», яка створюватиме атмосферу африканської савани – більш природніх умов проживання для слонів. А також повністю оновили вольєр, замінили паркан навколо нього, здійснили благоустрій території поряд з вольєром – встановили нові лави та урни, постелили газон, облаштували полив», – сказав Віталій Кличко.

Скульптуру «Баобаб» виготовили з фібробетону на металевому каркасі. Скульптура – велетенська. Її висота – 8,8 м. Діаметр стовбура – від 2,4 до 2 метрів. Діаметр крони – 10 м.

Читайте також:

Вартість реконструкції Шулявського мосту зросла майже на мільярд гривень