Temperature icon

+26, сонячно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

Київ та Тбілісі співпрацюватимуть у сфері надання адмінпослуг

16 Липень 2021, Cветлана

Київ та Тбілісі співпрацюватимуть у сфері надання адмінпослуг

Делегації Києва та Тбілісі обмінюються досвідом у сфері надання адміністративних послуг й забезпечення безбар’єрності та доступності міст.

Про це під час зустрічі з керівництвом Будинку Юстицій Тбілісі розповів заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За словами Володимира Бондаренка, міська влада має створювати безпечний та зручний у використанні механізм задля надання адміністративних послуг громадянам, збільшувати їх кількість та впроваджувати нові елементи цифровізації з метою їх  дистанційного отримання.

«Наприклад, Будинок Юстицій Тбілісі надає 450 видів послуг. Середня кількість споживачів сягає 10 тисяч осіб на день, а на зміні працює 350 операторів. Надання послуг відбувається у трьох зонах: зоні самообслуговування, зонах швидкого та тривалого обслуговування. Для нас було цікаво ознайомитися з інструментами роботи даної установи, адже ми теж рухаємося у напрямі забезпечення якісної роботи у столичних Центрах надання адміністративних послуг. У Києва та Тбілісі є багато суміжних напрямів, інтенсивно розвивається система електронного надання адміністративних послуг, де оперативно можна подати звернення, отримати консультацію та бажану послугу», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови додав, що важливим є забезпечення комфортного пересування людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Читайте також:

Франція дозволила в’їзд українцям