Temperature icon

+21, ясно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

Київрада просить Парламент дозволити проводити пленарні засідання онлайн

22 Липень 2021, Cветлана

Київрада просить Парламент дозволити проводити пленарні засідання онлайн

Київська міська рада звернеться до Верховної Ради України щодо надання дозволу на проведення пленарних засідань та постійних комісій онлайн. Про це повідомив депутат Київської міської ради, член Постійної комісії бюджету та соціально-економічного розвитку Дмитро Білоцерковець на своїй сторінці у мережі Facebook.

Як зазначив депутат, ситуація з пандемією коронавірусу показала усьому світу, що треба вміти бути готовим оперативно адаптуватись до нових умов життя. У випадку коронавірусу – адаптуватись до онлайн формату спілкування та роботи.

«Враховуючи те, що ми не можемо виключати нову хвилю коронавірусу, який мутує, та запровадження локдауну, маємо зробити все можливе, аби міська рада в будь-яких умовах продовжувала ефективну роботу. У зв’язку з цим ми зареєстрували проєкт звернення до Верховної Ради України про необхідність внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо проведення засідань дистанційно», – зазначив Дмитро Білоцерковець.

За словами депутата, проєктом рішення пропонується внести зміни до законодавства, та повноцінно дозволити міській раді проведення пленарних засідань та постійних комісій онлайн.

Читайте також:

У Києві неподалік телецентру виявили залишки двох людей