Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,7

euro

31,5

btc

$39 784, 80

Новини

5-й етап вакцинації стартував на Київщині

22 Липень 2021, Cветлана

5-й етап вакцинації стартував на Київщині

На Київщині стартував 5 етап вакцинації від COVID-19, в рамках якого почали працювати 11 центрів масової вакцинації в 8 містах області. Йдеться про Бровари, Білу Церкву, Бориспіль, Обухів, Богуслав, Славутич, Українку та Яготин. Про це під час брифінгу повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Кожен мешканець Київщини, не зважаючи на належність до групи професійного або медичного ризику, може захистити себе від хвороби та прищепитися, обравши найближчий центр масової вакцинації або пункт щеплення», – зазначив Василь Володін.

Окрім 11 центрів масової вакцинації, які працюють щоденно, в області розгорнуто 137 пунктів щеплення. Вже 21 липня з них працюють 105. Вони приймають пацієнтів за графіком медзакладів, в яких розташовані. Записатись на щеплення в них можна за номером телефону реєстратури.

Голова ОДА додав, що повний перелік центрів вакцинації з адресами та телефонами є на сайті vaccination.covid19.gov.ua та на сайті ОДА.

Наразі продовжується робота над збільшенням кількості центрів в містах регіону. А ще на Київщині працюють мобільні бригади, які вакцинують організовані колективи людей від 50-ти осіб, професійні групи та маломобільних громадян.

Читайте також:

У квартирах киян перевірять лічильники гарячої води