Temperature icon

+25, ясно

Затори: 1

dollar

26,86

euro

31,70

btc

$38 230, 80

Новини

ДФС розкрила схему розкрадання коштів на ремонтах київських лікарень

22 Липень 2021, Марія

ДФС розкрила схему розкрадання коштів на ремонтах київських лікарень

Співробітники ГУ ДФС у м. Києві в межах досудового розслідування кримінального провадження викрили декілька підприємств в ухиленні від сплати податків.

Про це повідомляє прес-служба ДФС, – передає УНІАН.

Податкова міліція провела обшуки в КП “Інженерний центр” та КП “Житлоінвестбуд-УКБ”. За результатами обшуків в КП “Інженерний центр” виявлено та вилучено первинні фінансово – господарські документи, що підтверджують взаємовідносини з підприємствами, які залучалися для виконання ремонтних робіт в тому числі приміщень медичних закладів м. Києва. 

Досудовим розслідуванням встановлено афілійовану особу яка має безпосередній вплив на розподіл бюджетних коштів КП “Інженерний центр” та КП “Житлоінвестбуд-УКБ”. Також встановлено ряд підконтрольних СГД за допомогою яких здійснювалося розкрадання бюджетних коштів.

Підприємства – генпідрядники, в свою чергу, отримавши грошові кошти від комунальних підприємств документально залучали підприємства з ознаками фіктивності з метою завищення вартості виконаних робіт та заниження сплати податків.

“Правоохоронці встановили, що в період 2020 року службові особи одного із товариств – субпідрядників, під час виконання робіт на замовлення генпідрядника, здійснювали фінансово-господарські відносини з підприємствами з ознаками фіктивності. Такими діями правопорушники здійснили умисне ухилення від сплати податків, а саме занизили податок на додану вартість на суму понад 12 млн грн”- зазначив голова ДФС Вадим Мельник.

Читайте також:

Від завтра на Гаванському мосту обмежать рух транспорту