Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

У “Пирогово” проведуть масштабну модернізацію

28 Липня 2021, Марія

У “Пирогово” проведуть масштабну модернізацію

У Києві в Національному музеї архітектури та побуту України “Пирогово” збираються відреставрувати експонати.

Модернізацію музею проведуть задля привернення більшої кількості туристів. В рамках реалізації цього плану Мінкультури підписало з меценатами меморандум про відродження музею, – повідомляє УНІАН.

Вартість робіт з реставрації поки невідома, адже проект ще розробляють. Планується відновити унікальні будинки, млини й комунікації в музеї. Розпочати планують з воріт, де до кінця року має з’явитися облаштований вхід і паркінг.

“У нас серйозні зараз проблеми – це комунікації. І до того часу, поки в нас не будуть зроблені всі каналізаційні, водні… 50 років тут нічого не робилося з капітальних ремонтів”, – зазначила в.о. гендиректора музею Оксана Повякель.

Міністр культури Олександр Ткаченко зазначив, що музей “Пирогово” є унікальним і уособлює в собі збереження нашої спадщини XVI−XX століття, відтворюючи автентичні регіони Середньої Наддніпрянщини, Півдня України, Слобожанщини, Полтавщини, Полісся, Карпат.

“Тепер ми спільно зможемо оживити це місце, перетворивши на неймовірну туристичну дестинацію як для жителів України, так і іноземців. Почнемо з робіт над вхідною групою, на черзі − інфраструктурні питання та комунікації. Музей народної архітектури та побуту повинен знаходитися у списках до обов’язкового відвідування мандрівників. І ми сприятимемо цьому”, – наголосив Ткаченко.

Читайте також:

Перевір чи твій сусід не педофіл! В Україні почав діяти відповідний реєстр