Temperature icon

+11, хмарно

Затори: 1

dollar

26,25

euro

30,25

btc

$1 441 770,68

Новини

Вартість реконструкції Шулявського мосту зросла майже на мільярд гривень

29 Липень 2021, Марія

Вартість реконструкції Шулявського мосту зросла майже на мільярд гривень

Влада Києва знову скоригувала проект реконструкції транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана, в результаті чого його вартість зросла з 1,05 млрд грн до майже 2 млрд грн.

Про це йдеться у розпорядженні Київської міської держадміністрації №1630 від 21 липня 2021 р., що оприлюднено на офіційному сайті столичної влади, – передає УНІАН.

У КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва” обґрунтували зростання вартості реконструкції Шулявського мосту включенням у проект реконструкції прилеглих вулиць та вулиць, якими здійснюється об’їзд, а також комплексним благоустроєм території.

Так, на підприємстві пояснили, що прилеглі вулиці наразі не відповідають чинним в Україні нормам, тож виникла необхідність у їх розширенні, облаштуванні дощової каналізації та інших мереж.

Окрім того, реконструкція передбачає додаткові обсяги робіт із улаштування ліфтів у підземних переходах – зокрема, збільшення ліфтів із 2 до 4 шт. Оскільки із часу розроблення проекту реконструкції транспортної розв’язки у 2018 році у дію вступили нові будівельні норми.

Також, враховуючи численні звернення громадськості та мешканців комплексу “Місце мрій”, у рамках реконструкції передбачено додаткові роботи із комплексного благоустрою прилеглої території.

Як пояснили у комунальному підприємстві, крім того, під час робіт із реконструкції транспортної розв’язки кількість буронабивних паль було збільшено зі 113 одиниць до 190.

А для того, щоб уникнути тривалого перекриття руху на одному із найбільших транспортних вузлів Києва, на час виконання робіт із демонтажу аварійних конструкцій шляхопроводу і монтажу нових конструкцій, було прийнято рішення щодо зміни звичайного способу виконання робіт, який передбачав закриття руху, на більш сучасний, – за участю провідних європейських компаній.

Читайте також:

Як працюватимуть на вихідні банки та пошта