Temperature icon

+12, хмарно

Затори: 1

dollar

26,55

euro

31,00

btc

$1 135 151,87

Новини

У Дніпровському районі ремонтують парк «Радунка»

01 Серпень 2021, Cветлана

У Дніпровському районі ремонтують парк «Радунка»

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook» опублікував відео про те, як тривають ремонтні роботи в парку «Радунка», що в Дніпровському районі міста.

«Ми продовжуємо оновлювати міські парки, сквери та зони відпочинку. Триває капітальний ремонт, зокрема, і в парку «Радунка», що в Дніпровському районі столиці. Зокрема, роботи здійснюють на території вздовж вулиці Райдужна. Минулого року там влаштували частину доріжок з ФЕМ, вхідну групу з гранітним облицюванням, оновили сходи та збудували пандус для маломобільних груп населення. А також влаштували гумове покриття на дитячому майданчику та встановили столи для настільного тенісу. Наразі продовжуюють роботи із влаштування доріжок, встановлюють нові лави та урни. Завершують і капремонт містка через озеро Радунка: влаштовують асфальтне покриття містка та вечірню підсвітку», – зазначив мер Києва.

За словами Віталія Кличка, до кінця року в парку планують облаштувати ще одну вхідну групу з пандусами від вулиці Райдужної, а також огороджений майданчик для вигулу та дресирування собак.

Читайте також:

У Києві судитимуть неповнолітнього за розбійний напад