Temperature icon

+3 вітряно

Затори: 1

dollar

27.29

euro

31.00

btc

$56 444

Новини

У столичній ветклініці вибачилися за помилкову операцію: тепер обіцяють лікувати безкоштовно

11 Серпня 2021, Марія

У столичній ветклініці вибачилися за помилкову операцію: тепер обіцяють лікувати безкоштовно

У ветеринарній клініці Києва помилково стерилізували здорову собаку, хоча мали просто помити та підстригти. Після цього власник собаки звернувся до поліції щодо інциденту. В результаті керівництво медзакладу повністю визнало провину.

Про це повідомив господар собаки, голова правління Спілки концертної індустрії України Максим Шульженко, – передає УНІАН.

Чоловік відвів пса на прізвисько Альба у відому столичну ветеринарну клініку на грумінг – комплекс процедур по догляду за шерстю, шкірою, кігтями, вухами і очима собак; може виконуватися як в гігієнічних цілях, так і для поліпшення зовнішнього вигляду собаки при підготовці до виставки або інших змагань. Але потім раптово отримав від них СМС-повідомлення: “приїжджайте, ваша собака прооперована”.

Чоловік попередив інших людей про випадок і про ризики повторних помилок у ветклініці, а також написав заяву до поліції. Шульженко вважає, що таких горе-ветеринарів слід позбавити ліцензії, щоб “вони випадково ще щось не переплутали і ніхто не постраждав”.

Відомості були внесені до ЄРДР за ст. 299 ККУ.

Скрін facebook.com/maxim.shulzhenko

Пізніше керівник ветеринарної клініки Іван Стойков у своєму Facebook висловився про інцидент, повністю визнав провину співробітників, вибачився і пообіцяв лікувати чотирилапих пацієнтів – улюбленців незаможних клієнтів – безоплатно протягом двох років.

Господар помилково стерилізованої собаки, своєю чергою, позитивно оцінив таке рішення власника клініки, і заявив, що напише відмову від заяви в поліцію.

“Альбу неймовірно шкода. Від будь-якої особистої компенсації від клініки я відмовився. Але справді вважаю, що Стойков в даній ситуації, особисто, як лікар може врятувати ще не одну тварину, а конкретні співробітники будуть покарані”, – йдеться в публікації.

Скрін Facebook/Іван Стойков

Читайте також:

Оприлюднено рейтинг найвпливовіших політиків 2021 року