Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

Віталій Кличко відкрив нову школу в Солом’янському районі столиці

01 Вересня 2021, Cветлана

Віталій Кличко відкрив нову школу в Солом’янському районі столиці

Мер Києва Віталій Кличко у День знань відкрив нову, сучасну, енергоефективну школу № 22 в Солом’янському районі столиці. Разом із Віталієм Кличком у церемонії відкриття нового навчального закладу взяла участь заступниця міністра освіти Світлана Даниленко.

«Сьогодні у нас справжнє свято. Адже діти Солом’янки отримали ще одну нову сучасну школу! І це – десята з таких нових, європейських шкіл, які ми відкрили протягом останніх кількох років. Тут, на місці старого дитячого садочку, в приміщенні якого протягом 20 років були змушені навчатися діти, ми збудували новий навчальний заклад!» – зазначив мер Києва.

Школа – триповерхова та розрахована на 720 учнів. І має всі необхідні, комфортні приміщення. Це – перша школа у Солом’янському районі, де втілили сучасну енергонезалежну систему, щоб опалювати будівлю та нагрівати воду завдяки ґрунтовим тепловим насосам. У приміщенні, окрім навчальних класів, облаштували гардеробну, медичний блок, читальний, спортивний та хореографічний зали. Має школа ліфти та пандуси для комфорту маломобільних груп населення. А також сучасні спортивні майданчики.

«Місто змінюється. І ви всі це бачите. Ми будуємо і ремонтуємо школи та садки, лікарні, парки та сквери, дороги і мости. Зводимо нові туристичні об’єкти. Закуповуємо новий громадський транспорт. За кілька останніх років у Києві побудували 10 нових шкіл та збудували або капітально оновили 33 дитячих садочки. Влітку в кожному другому закладі освіти здійснили поточні або капітальні ремонти», – наголосив Віталій Кличко та додав, що на підготовку до нового навчального 2021-2022 року столиця виділила 1,8 млрд грн.

Читайте також:

На Київщині дефіцит “ковідних” ліжок