Temperature icon

+11, хмарно

Затори: 1

dollar

26,25

euro

30,25

btc

$1 441 770,68

Новини

В Україні в лютому буде вакцина від коронавірусу – МОЗ

14 Січень 2021, Богдан

В Україні в лютому буде вакцина від коронавірусу – МОЗ

В Україні в лютому з’явиться вакцина від коронавірусу та розпочнеться перший етап вакцинації. Буде створено 375 мобільних бригад, які будуть проводити щеплення.

Про це в інтерв’ю LB.ua повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко. За його словами, МОЗ готує поіменний список, кого вакцинують від коронавірусу. Він буде готовий 15 січня.

“Зараз працюємо з Національною службою здоров’я України та з Мінфіном, щоб оплачувати кожен укол. Знаємо попередній тариф, знаємо, як в електронній системі охорони здоров’я буде обліковуватись кожен провакцинований, яка після цього буде оплата, яка додаткова мотивація для бригади”, – запевнив Ляшко.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявляв, що Україна в короткий термін почне масштабну вакцинацію від COVID завдяки постачанням вакцини китайської компанії Sinovac Biotech. Крім того, перші поставки вакцини в Україну для проведення масової вакцинації очікуються в лютому. Договір укладено з китайської фармкомпанією Sinovac Biotech.

Читайте також:

Як працюватимуть на вихідні банки та пошта