Temperature icon

+12, хмарно

Затори: 1

dollar

26,55

euro

31,00

btc

$1 135 151,87

Новини

У Києві планують вакцинувати 80% працівників шкіл до кінця тижня

13 Вересень 2021, Виктория Квитка

У Києві планують вакцинувати 80% працівників шкіл до кінця тижня

Вже за тиждень у столичних закладах освіти кількість вакцинованих працівників сягне 80%. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Наше першочергове завдання – максимально вакцинувати працівників шкіл, аби не зупиняти освітній процес. На сьогодні вже 4 з 10 районів міста перетнули позначку у 80 відсотків вакцинованих працівників шкіл, ще 4 – майже досягли цієї цифри, а ще два райони нарощують темпи вакцинації та вийдуть на необхідний показник на наступному тижні. Саме працівники освіти з відповідальністю поставились до вакцинації й показали приклад відповідального ставлення до свого здоров’я та здоров’я людей, які поруч», – підкреслив Валентин Мондриївський.

Він розповів, що за майже два тижні навчання у столиці утримують одні з найменших темпів розповсюдження хвороби COVID-19 у закладах освіти, що стало можливим саме завдяки масовій вакцинації та дотриманню карантинних обмежень.

Нагадаю, раніше в Міністерстві освіти і науки наголосили, що за умови вакцинації 80% працівників, школи не будуть закривати навіть у разі погіршення епідеміологічної ситуації та зміни карантинної зони регіону.

Читайте також:

У Києві судитимуть неповнолітнього за розбійний напад