Temperature icon

+12, хмарно

Затори: 1

dollar

26,55

euro

31,00

btc

$1 135 151,87

Новини

КМДА: на 37 вулицях і шляхопроводах закінчили середні ремонти

15 Вересень 2021, Cветлана

КМДА: на 37 вулицях і шляхопроводах закінчили середні ремонти

Ремонтний сезон у столиці продовжується. Роботи з оновлення дорожнього й тротуарного покриття тривають у всьому місті. Про це повідомляє КК «Київавтодор».

«На заміну дрібним поточним ремонтам приходять середні. Завдяки таким роботам великі ділянки вулиць отримують новеньке покриття, а на шляхопроводах оновлюють конструкції. З початку року уже виконано середні ремонти на 37 об’єктах», – повідомив в. о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко.

Зокрема, виконані середні ремонти на б-рі Чоколівському, вул. Турівській, Парковій алеї, Петрівській алеї, вул. Костьольній, просп. Маяковського, вул. Осиповського, вул. Чистяківській, шляхопроводі на перетині вул. Бальзака і просп. Шухевича та на інших об’єктах.

«Нині роботи тривають на 23 об’єктах середніх ремонтів. Серед наймасштабніших: просп. Броварський, дублер просп. Перемоги, вул. Автозаводська, просп. Корольова, вул. Копилівська, вул. Ружинська. На частині вулиць після середнього ремонту з’являються велосмуги та антикишені», – додав Олександр Федоренко.

Загалом до кінця року планують виконати середні ремонти на 65 ремвулицях і шляхопроводах.

Читайте також:

3 станції метро змінять свою роботу через футбол