Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

Силовики проводять обшуки в КП “Житлоінвестбуд”

16 Вересня 2021, Виктория Квитка

Силовики проводять обшуки в КП “Житлоінвестбуд”

Столичні правоохоронці проводять обшуки в приміщеннях КП з питань будівництва житлових будинків Житлоінвестбуд-УКБ і у постачальника за фактом розкрадання коштів на закупівлі пасажирських ліфтів. Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури. 

“Комунальне підприємство з 2019 по 2021 роки перерахувало 9,9 млн грн на рахунки товариства за поставки пасажирських ліфтів. Постачальник своєю чергою, перерахував зазначені кошти на рахунки інших товариств – нібито на придбання комплектуючих до ліфтів. У той же час, як встановлено слідством, зазначені суб’єкти господарювання не є виробниками даних комплектуючих і не скоювали їх придбання у звітний період”, – йдеться в повідомленні. 

Правоохоронці з’ясували, що фінансово-господарські операції з поставки комплектуючих до ліфтів здійснювалися виключно з метою переведення в готівку грошових коштів, отриманих від КП шляхом здійснення уявних угод з умовним продажем товарів. 

Нагадаємо, напередодні відбулися обшуки в “Київавтодорі” та “Київавтошляхмосту” – за кримінальною справою за фактом привласнення та розтрати коштів бюджету Києва.

Читайте також:

Розкрадання 2 млн грн на ремонті столичних шкіл: прокуратура провела обшуки