Temperature icon

+14, хмарно

Затори: 2

dollar

26,55

euro

31,00

btc

$1 128 475,90

Новини

Майбутнє електрокарів в Україні (ЕКСКЛЮЗИВ)

15 Січень 2021, Марія

Майбутнє електрокарів в Україні (ЕКСКЛЮЗИВ)

Американський підприємець Ілон Маск цього місяця обійшов власника Amazon Джефа Безоса. Він був визнаний найбагатшим чоловіком планети за рейтингом Forbes. Незважаючи на те, що за кілька днів він встиг двічі втратити перше місце серед багатіїв, у цих перегонах Маск зміг привернути до своєї персони неабияку увагу. Особливо всіх зацікавило походження його статків.

Тут все просто: компанія Tesla у цьому році хоч і не змогла виконати внутрішній план із продажу 500 тисяч електрокарів по всьому світу, але була дуже близькою до цього, паралельно оновивши власний рекорд.  З 510 тисяч вироблених у 2020 авто Tesla змогла продати 499 тисяч. Тобто попит не тільки наздогнав пропозицію, а й обіцяє вже на початку цього року зробити авто компанії дефіцитним товаром, для придбання якого бажаючим доведеться ставати у чергу.

Розквіт попиту на електрокари не оминув і Україну. Водії вже не бояться купувати електромобілі. Якщо раніше українці віддавали перевагу машинам маловідомих на той момент марок, то нині майже в кожної відомої компанії, наприклад, BMW, Chevrolet, Nissan чи Toyota, в асортименті є електромобілі. А оскільки відомі автобренди вже мають потужну мережу салонів та власних сертифікованих центрів обслуговування клієнтів, це також вирішує проблему з ремонтом та пошуком запчастин для «авто майбутнього».

Перше питання, яке майбутній власник електрокару поставить консультанту у салоні, буде:

«Де ж її заряджати?»

Тож компаніям доводиться суттєво вкладатися у розвиток мережі електрозаправок. Нині їхню кількість у Києві складно й порахувати. Фактично місце для зарядки є чи не в кожному кварталі міста, на стоянці майже кожного ТРЦ і на багатьох заправках.

Перехід на електромобілі – світовий тренд. Часто саме водії до 30 років обирають електрокари для себе. Крім того, особливої популярності набирають у соцмережах відео, на яких власники розповідають про корисні фішки своїх авто. Це безперечно надає привабливості такому виду транспорту для молоді. Наприклад, блогери у TikTok часто показують свої електрокари.

@kuzmen.y

Ответить пользователю @krv_007 сколько расходует электричества, если ездить с печкой. #электромобили #электро #электромобили #nissanleaf #тесла

♬ оригинальный звук – Юрий Кузьменко

Ролики на цю тему набирають сотні тисяч переглядів, що говорить про неабиякий інтерес молоді до електромобілів.

@melisa.sadyk

Відповісти @ulanetorch Економна машинка?😅

♬ Byli tancy – Bianka & Artur Babich

Оскільки для електрокарів з’явилася інфраструктура – зріс і попит на такі авто.  У лютому 2020 року українці придбали 663 електромобілі, що на 67% більше, ніж у тому ж місяці в 2019 році. За оцінками експертів рік нинішній не зраджуватиме тенденції.

Традиційн, переважна більшість куплених українцями авто – вживані, привезені з Європи та США. Адже цінники на них більш демократичні. Наприклад, найпопулярніший нині електрокар у Україні Nissan Leaf з відносно невеликим пробігом можна придбати за 8-9 тисяч доларів. Тоді як за це ж авто «з салону» доведеться викласти в 3-4 рази більше. Проте при цьому слід пам’ятати: так само як і батарея вашого смартфону, «серце» електрокару теж має ресурс. І вимірюється він не стільки у кілометрах, скільки у кількості та якості зарядок. Тож, купуючи авто «з рук», важливо не пошкодувати трохи грошей на якісну перевірку машини на сертифікованій СТО.

Ну і наостанок слід зазначити: якщо ви хочете придбати електрокар і зменшити негативний вплив на екологію в Україні, держава буде вам всіляко допомагати. Відтак українських кермувальників вже почали стимулювати до купівлі відповідних машин, скасувавши акциз та податку на додану вартість при розмитненні. А 19 листопада минулого року міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що до 2030 року увесь громадський транспорт країни планується замінити на електричний, створивши для цього відповідну інфраструктуру, яка стане доступною і для приватних власників електромашин.

Читайте також:

У Києві посилена робота гідрослужб