Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

З середи Україна перейде в “жовту” зону

21 Вересня 2021, Cветлана

З середи Україна перейде в “жовту” зону

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у вівторок проведе засідання, на якому буде ухвалене рішення про перехід України в “жовту” зону з 22 вересня.

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я та Кабінету міністрів за підсумками позачергового засідання уряду, на якому було ухвалене рішення про продовження адаптивного карантину до 31 грудня.

“Поточна епідемічна ситуація контрольована. Так, ми фіксуємо зростання кількості нових випадків COVID-19, але завдяки вакцинації маємо запас міцності. Медична система готова реагувати на нову хвилю, але найкращий спосіб зберегти своє життя та здоров’я – щепитися від коронавірусної інфекції за першої нагоди”, – заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, зараз в Україні хворими зайнято 33% реанімаційних ліжок і 29% ліжок з киснем.

При жовтому рівні діятимуть такі карантинні обмеження: 

  • заборонено проводити масові заходи за участю понад однієї особи на 4 кв. метри площі території або наповненістю залів понад дві третини місць у кожному окремому залі;
  • не більше 4 осіб за столиком в закладі громадського харчування, а відстань між столами – мінімум 1,5 метри;
  • кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із заповненістю залів менше за дві третини місць або 50% місць у кожному окремому залі;
  • спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть лише у разі обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів площі тощо.

Читайте також:

Розкрадання 2 млн грн на ремонті столичних шкіл: прокуратура провела обшуки