Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

Післязавтра Україна переходить в “жовту зону”. А що Київ? (ВІДЕО)

21 Вересня 2021, Богдан

Післязавтра Україна переходить в “жовту зону”. А що Київ? (ВІДЕО)

З 23 вересня 2021 року по всій Україні буде запроваджено жовтий рівень епідеміологічної небезпеки. Таке рішення прийме комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі програми «Свобода слова».

«Через два дні на засіданні комісії ТЕБ і НС з нуля годин на всій території країни буде введений жовтий рівень епідеміологічної небезпеки. У ньому бізнес буде вибирати: або працювати за обмеженнями, наприклад, в кінотеатрах 50% заповненості, або вакцинований колектив, і 100% заповненості» – нагадав він.

Міський голова Києва Віталій Кличко вважає, що столиці вдасться цьогоріч уникнути жорсткого локдауну. Про підстави для такого сценарію мер розповів в ефірі Свободи слова на ICTV.

За його словами, попри те, що захворюваність Covid-19 зростає, а Київ є містом із найбільшою концентрацією людей, міська влада з оптимізмом дивиться на ситуацію.

Київ на сьогодні є лідером вакцинації в Україні. Станом на сьогодні вакциновано вже понад 1,6 млн людей. Половина з них – понад 800 тис. – щеплені двома дозами препарату проти коронавірусу, – говорить Віталій Кличко.

Читайте також:

На території дитсадка на Київщині вибухнув газ