Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

«Жовта» зона карантину з четверга: якими будуть обмеження

21 Вересня 2021, Богдан

«Жовта» зона карантину з четверга: якими будуть  обмеження

З четверга, 23 вересня, на всій території України буде встановлений «жовтий» рівеньУряд продовжив адаптивний карантин до кінця 2021 року епідемічної небезпеки.

Таке рішення сьогодні ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє урядовий портал.

Згідно з постановою Кабміну, усюди діятимуть такі обмеження:

  • заборонено проводити масові заходи за участю більше ніж однієї особи на 4 кв. метри або наповненістю залів понад дві третини місць;
  • за одним столиком у закладах харчування може сидіти не більше 4 осіб.
  • кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із заповненістю залів менше за дві третини місць або 50% місць у кожному окремому залі;
  • спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть лише у разі обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів.

Водночас обмеження «жовтого» рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі відвідувачі та щонайменше 80% працівників закладів матимуть хоча б одне щеплення або чинний (72 год.) результат ПЛР- чи експрес-тестування.

Кінцеве рішення про те, чи надавати послуги тільки вакцинованим, чи дотримуватися всіх карантинних обмежень, залишається за власником.

Читайте також:

Хочете тепла – відішліть ревізорів: “Київтеплоенерго” просить закруглятися з перевірками