Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

Поліцейські склали 1800 адмінпротоколів за результатами перевірки закладів торгівлі

22 Вересня 2021, Cветлана

Поліцейські склали 1800 адмінпротоколів за результатами перевірки закладів торгівлі

Правоохоронці перевірили близько 900 об’єктів господарської діяльності встановили 12 осіб, котрі були у розшуку за вчинення кримінальних правопорушень. Протягом тижня столичні правоохоронці здійснювали комплексні відпрацювання місць стихійної торгівлі, продажу алкогольних напоїв та хостелів. До рейду залучалися дільничні офіцери поліції, співробітники ювенальної превенції, працівники кримінальної поліції, полків поліції особливого призначення.

Начальник поліції Києва Іван Вигівський розповів, що такі відпрацювання проводяться для виявлення об’єктів, що здійснюють незаконну господарську діяльність:«За минулий тиждень припинено роботу 10 малих архітектурних форм, чотирьох хостелів та 24-хмісць стихійної торгівлі. Окрім того, виявлено 12 осіб, які були в розшуку за вчинення кримінальних правопорушень. Усі факти кримінальних проступків задокументовані та за процесуального погодження з місцевою прокуратурою їм буде надана правова оцінка. Всі адміністративні матеріали будуть скеровані до суду для прийняття рішення».

У результаті перевірок поліцейські склали 1861 протоколи. Серед них найбільше – за ст. 156 – порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, ст. 160 – торгівля з рук у невстановлених місцях, ст. 164 – порушення порядку провадження господарської діяльності Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте також:

Розкрадання 2 млн грн на ремонті столичних шкіл: прокуратура провела обшуки