Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

У Києві ліквідовано “конвертаційний центр” з обігом понад 120 млн грн

24 Вересня 2021, Cветлана

У Києві ліквідовано “конвертаційний центр” з обігом понад 120 млн грн

Співробітники ГУ ДФС в Києві в ході розслідування кримінальної справи під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури викрили групу осіб, які надають підприємствам послуги з ухилення від податків. Про це Державна фіскальна служба України повідомила на своїй сторінці в фейсбук.

Як з’ясували правоохоронці, в 2019-2021рр. «Центр мінімізації платежів до бюджету» формував податковий кредит з ПДВ підконтрольним транзитним і ризиковим підприємствам за рахунок придбання фіктивного ліміту на реєстрацію податкових накладних в ЄРПН у підприємств реального сектора економіки, що займаються оптово-роздрібною торгівлею і виробництвом будматеріалів.

З метою прикриття діяльності «конвертаційного центру» порушники використовували 10 транзитно-конвертаційних товариств, які працюють за такою схемою: задіяні в процедурі особи здійснювали підміну номенклатури придбаних груп товарів і переведення безготівкових коштів у готівку. «Проконвертовану» готівку разом з підробленими первинними документами передавали посадовим особам підприємств реального сектора економіки. В результаті підприємства реального сектора економіки безпідставно завищували податковий кредит з ПДВ, що призводило до зменшення оподатковуваної бази, і як наслідок – до ухилення від сплати податків.

Читайте також:

На території дитсадка на Київщині вибухнув газ