Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

У Києві напали на інспектора з паркування

01 Жовтня 2021, Cветлана

У Києві напали на інспектора з паркування

Біля станції метро «Печерська» на вул. Генерала Алмазова, 14 було здійснено жорсткий напад на інспектора з паркування. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму Telegram-каналі.

«Це не перший напад на представників мерії Києва. Інспекторів із паркування лякають і атакують майже кожного дня. Але сьогодні – якось особливо жорстко. Але ми, незважаючи ні на що, продовжимо наводити порядок у паркувальному просторі міста. Правоохоронців закликаємо якомога швидше розслідувати напад», – зазначив Костянтин Усов.

За його інформацією, автомобіль Skoda Oсtavia АС6241СІ протизаконно запаркувався у другій смузі та зупинив рух транспорту позаду себе. Інспектор ніс службу неподалік і почав виконувати свою роботу, але несподівано отримав удари по обличчю. На місце прибула швидка і поліція. Лікарі діагностували перелом носа.

«Відтепер у найгарячіших точках, де спостерігається паркувальна анархія, поруч із інспекторами буде Муніципальна охорона. В Києві має панувати закон і порядок», – наголосив Костянтин Усов.

Читайте також:

На Київщині дефіцит “ковідних” ліжок