Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

Депутати Верховної Ради підтримали ініціативи Катерини Одарченко

11 Жовтня 2021, redaktor5

Депутати Верховної Ради підтримали ініціативи Катерини Одарченко

Ініціатива “Національної платформи” ПРОТИ ЗАКРИТТЯ ШКІЛ ТА ЛІКАРЕНЬ у Херсонський області продовжує набирати обертів. Минулого тижня лідер партії Катерина Одарченко оголосила в мережі Інтернет звернення до всіх політичних партій України, незалежно від їх ідеологічних поглядів стосовно підтримки звернення до Кабінету Міністрів України щодо критичної ситуації зі знищенням соціальної інфраструктури сільських громад Херсонщини.

Сьогодні вже більше десятка депутатів різних парламентських сил серед яких Голова Комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич, представник «За Майбутнє» Анна Сороход, Голова підкомітету з питань цивільного захисту населення Сергій Шахов, та багато інших підтримали звернення “Національної платформи”.

Зокрема, Сергій Шахов ( депутатська група «Довіра») звернув увагу на принципову позицію “Національної платформи” стосовно збереження шкіл та лікарень і відстоюванні конституційного права людей на охорону здоров’я та повну загальну середню освіту як у містах, так і в селах.  Нардеп зазначив на необхідності внесення змін до закону про бюджет, щоб виправити ситуацію з фінансуванням шкільної освіти в сільських громадах.

Звернення до Кабінету Міністрів України, як до центрального виконавчого органу влади, підтримала і голова фракції Батьківщина Юлія Тімошенко.

Вона вважає, що надання статусу опорних ще двом лікарням області хочаб частково виправить ситуацію та забезпечить своєчасний доступ до медичних послуг на півдні Херсонщини.

Катерина Одарченко подякувала депутатам від мешканців Херсонщини, за можливість об’єднання навколо вирішення конкретних проблем регіону, та підкреслила, що криза в утриманні соціальної інфраструктури сільських громад є спільною і вирішувати її потрібно системно на державному рівні.

Нагадаємо, що кризисна ситуація у регіоні склалася через плани так званої «оптимізації» закладів шкільної освіти, та медицини. Що по суті призвело до закриття шкіл зі старшими класами у селах, та ліквідацією районних лікарень.

Під вимогами Херсонщини до Кабміну вже зібрано більше 15 тисяч підписів, протести  поширюються по всій Херсонщини.

Читайте також:

Хочете тепла – відішліть ревізорів: “Київтеплоенерго” просить закруглятися з перевірками