Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

Столична прокуратура повідомила колишньому заступнику директора “Спецжитлофонду” про підозру у службовій недбалості

13 Жовтня 2021, Cветлана

Столична прокуратура повідомила колишньому заступнику директора “Спецжитлофонду” про підозру у службовій недбалості

Слідством було встановлено, що КП “Спецжитлофонд” і підрядною організацією укладено договір на виконання робіт з прокладання зовнішніх інженерних мереж по вул. Моторній і по проспекту Науки, будівництво додаткових ємностей чистої води та спорудження розподільчого пункту і трансформаторних підстанцій у Голосіївському районі Києва.

Правоохоронці з’ясували, що зазначені роботи в повному обсязі не були виконані, а частина робіт проведена з порушенням вимог державних будівельних норм.

Повідомляється, що згідно з висновком комплексної будівельно-технічної та економічної експертизи, територіальній громаді Києва було завдано збитків у розмірі понад 130 тисяч грн.

Правоохоронці кваліфікують дії колишнього посадовця комунального підприємства по ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість). Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Відзначається, що в травні в рамках цієї ж кримінальної виробництва було повідомлено про підозру двом заступникам КП “Спецжитлофонд” і директору підрядної організації. Слідство щодо цих осіб вже завершено і підозрювані знайомляться з матеріалами кримінального провадження.

Також повідомляється, що за результатами розслідування збитки столичної територіальної громади в розмірі понад 480 тис грн. були відшкодовані в повному обсязі.

Нагадаємо, в травні 2021 року правоохоронці проводили обшуки в офісі КП “Спецжитлофонд” і в приміщеннях підрядних організацій в рамках кримінального провадження про заволодіння грошовими коштами на суму понад 10,5 млн гривень.

Читайте також:

Хочете тепла – відішліть ревізорів: “Київтеплоенерго” просить закруглятися з перевірками