Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

Директору департаменту КМДА та голові Київкінофільму оголосили підозру в справі кінотеатру “Київ”

13 Жовтня 2021, Cветлана

Директору департаменту КМДА та голові Київкінофільму оголосили підозру в справі кінотеатру “Київ”

Посадовців Департаменту комунальної власності КМДА і директора Київкінофільму підозрюють у нанесенні 22 млн гривень збитків на оренді кінотеатру “Київ”.

Підозри оголошені директору департаменту і його першому заступнику. Директор КП “Київкінофільм” також повідомлений про підозру в службовій недбалості (ст. 367 Кримінального кодексу України). Про це заявили в пресслужбі Офісу генпрокурора. 

Директором департаменту комунальної власності є Андрій Гудзь, його перший заступник – Олег Шмуляр, директор КП “Київкінофільм” – Денис Хомич. 

За даними слідства, в 2019 році перший заступник начальника департаменту і директор Київкінофільму уклали угоду про оренду приміщень кінотеатру площею понад 7000 кв. метрів. Орендна плата мала становити 2,1 млн гривень і з червня по листопад приватне товариство-орендар сплачувало в повному обсязі.

Однак потім воно звернулося до Департаменту комунальної власності з проханням перевірити стан використання будівлі кінотеатру. 

“У зв’язку з цим, директор Департаменту утворив комісію, яка вже наступного дня склала акт про зупинення виконання сторонами своїх зобов’язань по договору оренди в частині нарахування та сплати орендної плати через нібито неможливість використання орендарем приміщень кінотеатру”, – йдеться у повідомленні. 

Цей акт став підставою для припинення нарахування орендної плати з грудня 2019. Документ підписали директор Київкінофільму і керівник відділу Департаменту комунвласності. 

За даними досудового слідства, складення вказаного акту не передбачено чинним законодавством, а порядок вирішення спорів в частині придатності об’єкта оренди до використання за цільовим призначенням належить до компетенції суду.

Читайте також:

На Київщині дефіцит “ковідних” ліжок