Temperature icon

+14, хмарно

Затори: 2

dollar

26,55

euro

31,00

btc

$1 128 475,90

Новини

У Києві за минулий рік демонтували 4500 незаконних забудов

18 Січень 2021, Виктория Квитка

У Києві за минулий рік демонтували 4500 незаконних забудов

Торік із вулиць Києва прибрали 4500 елементів благоустрою без дозвільних документів. Про це повідомив в. о. директора КП «Київблагоустрій» Микола Бойко.

Перед демонтажем незаконних споруд відбувалася їх перевірка. Якщо виявлялося, що дозвільні документи відсутні, то приймалос рішення демонтувати такі забудови, – про це йдеться на сайті КМДА.

Очільник комунального підприємства також додав, що тимчасові споруди, власники яких вчасно не надали дозвільні документи на розміщення також підлягають демонтажу. Всього за минулий рік демонтовано понад 4500 елементів благоустрою, що розміщували без дозвільних документів та порушували благоустрій столиці.

Усі демонтажі проводили фахівці комунального підприємства «Київблагоустрій» за дорученням Департаменту міського благоустрою та деякими власниками, які вчасно відреагували на вимоги приписів та самостійно демонтували тимчасові споруди.

Найбільше елементів благоустрою демонтували протягом року в Дніпровському районі. Незаконних забудов тут налічувало 720. Дещо менше у Голосіївському– 546 та Дарницькому – 536 елементів.

Читайте також:

Поліцейські викрили збувача вогнепальної зброї