Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Парламент сьогодні розгляне закон про столицю

19 Жовтня 2021, Cветлана

Парламент сьогодні розгляне закон про столицю

Підкомітет з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування ВР розгляне законопроект про столицю №2143-3 вже у вівторок, 19 жовтня. Він стосується питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Про це KV стало відомо з повідомлення прес-служби ПП “Слуга народу” з посиланням на главу підкомітету, народного депутата Віталія Безгіна.

Народний депутат також спростував припущення про те, що законопроект урізує повноваження київського міського голови.

“Проект закону навпаки розширює повноваження київського міського голови, адже він очолює незалежний виконавчий самоврядний орган. Тому ніякої тут проблеми немає, і жодного посягання на повноваження київського міського голови немає “, – підкреслив Віталій Безгін.

Законопроект 2143-3 “Про місто Київ – столицю України” комітет ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування розгляне 20 жовтня, після чого комітет рекомендуватиме Раді прийняти його в другому читанні. Ухвалення закону може відбутися вже в листопаді цього року. Не виключено, що після прийняття закону активізується процес по зняттю Віталія Кличка з поста глави Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним