Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Метро на Троєщину буде не скоро – через Подільсько-Воскресенський міст

19 Жовтня 2021, Cветлана

Метро на Троєщину буде не скоро – через Подільсько-Воскресенський міст

Згідно з останніми змінами в планах будівництва Подільсько-Воскресенського моста, від якого залежить поява лінії метро на Троєщину, жителі одного з найбільш густонаселених районів Києва зможуть дочекатися відкриття Подільсько-Вигурівської лінії в кращому випадку до 2070-х років. Це в корені суперечить заявам мера столиці Віталія Кличка, який обіцяв побудувати метро на Троєщину до 2019 року.

Наявність метро безпосередньо залежить від введення в експлуатацію Подільсько-Воскресенського моста, терміни здачі якого Кличко також неодноразово піднімав. В останній раз він обіцяв його запустити в 2020 році.

Багато також пам’ятають, що Віталій Кличко хотів побудувати замість метрополітену більш бюджетний варіант у вигляді швидкісного трамвая. Провести його по Північному мосту і з’єднати з Правобережної, Борщагівській лінією, яка закінчується станцією “Старовокзальна.

Багато хто пам’ятає, що Віталій Кличко хотів побудувати замість метрополітену більш бюджетний варіант у вигляді швидкісного трамвая. Провести його по Північному мосту і з’єднати з Правобережної, Борщагівській лінією, яка закінчується станцією “Старовокзальна”. Тепер, коли в КМДА прийняли новий план, перші станції метро на Троєщину планують ввести в експлуатацію протягом найближчих 5-7 років.

Нагадаю: раніше повідомлялося, що мерія Києва збільшила кошторисну вартість будівництва Подільсько-Воскресенського мосту майже вдвічі і довела її майже до 20 млрд гривень.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним