Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

У філії “Київтеплоенерго” відбулися обшуки, керівнику та підряднику повідомлено про підозри

19 Жовтня 2021, Cветлана

У філії “Київтеплоенерго” відбулися обшуки, керівнику та підряднику повідомлено про підозри

На комунальному підприємстві “Київтеплоенерго” відбулись обшуки із врученням підозр керівнику філії та підряднику. Про це повідомила пресслужба столичної прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, між СП “Київські теплові мережі” КП “КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО” та приватним підприємством укладено договір щодо капітального ремонту аварійної ділянки теплових мереж від на вул. Антонова у Солом’янському районі Києва.

Під час перевірки КМДА та КП “Київекспертиза” встановлено завищення вартості виконаних робіт та неефективне використання коштів через завищення вартості використаних матеріалів на суму понад 1,5 млн гривень.

“За результатами слідчих дій директору СП «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість), колишньому директору підрядної організації – у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене у особливо великих розмірах та службове підроблення)”, – повідомили в прокуратурі.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним