Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Хто мітить на крісло очільника КОДА?

25 Жовтня 2021, Cветлана

Хто мітить на крісло очільника КОДА?

З середини вересня в кулуарах будівлі КОДА та інших обласних установ почали гуляти чутки про те, що Георгій Біркадзе і Руслан Дяченко ведуть переговори з Офісом президента про своє призначення на пост губернатора столичного регіону.

Екс-голова Броварської райдержадміністрації (РДА) Георгій Біркадзе і діючий голова Бориспільської РДА Руслан Дяченко не ведуть ніяких переговорів про своє призначення головою Київської обласної державної адміністрації (КОДА). Чутки про нібито їх боротьбі за крісло губернатора Київщини вони називають надуманими і безпідставними.

За джерелами ЗМІ, як лобіста Біркадзе пліткарі називали прізвище парламентаря від “Слуги народу”, голови бюджетного комітету ВРУ Юрія Арістова, який є давнім другом і бізнес-партнером родини Володимира Зеленського. Так, до квітня 2019 року Зеленський володів 15% у фірмі Арістова “Фіш Хаус” а його дружина – 25% в “Зеларі Фіш” (перереєстровано в ТОВ “Норин плюс”).

В рамках розслідування журналісти з’ясували, що парламентарій може мати відношення до неформального куратора групи всередині фракції “Слуга Народу” Іллі Павлюка. Офіс Павлюка знаходиться буквально в декількох кроках від Офісу Президента.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним