Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

До Комарницького завітали з обшуками і виявили – він “нащедрував” на 300 тисяч доларів

25 Жовтня 2021, Cветлана

До Комарницького завітали з обшуками і виявили – він “нащедрував” на 300 тисяч доларів

До “друга” та подільника київського міського голови Віталія Кличка – Дениса Комарницького, за інформацією політичного експерта Віталія Кулика, прийшли з обшуками силовики, які вилучили в нього 300 тис. доларів.

За його словами, в результаті обшуків правоохоронці не тільки заарештували і передали АРМА 300 тисяч доларів, а ще й вручили підозру керівнику генпідрядної організації (той самий “Еко Буд Трейд”) і двом керівникам підрядних організацій.

“Бенефіціар компанії-генпідрядника, тобто Комарницький, в черговий раз відбувся легким переляком… 300 тисяч доларів – це гроші, вкрадені у кожного киянина. І це тільки вершина айсберга. За роки розпилів Комарницький з Кличком провернули не одну схему і, схоже, зупинятися на цьому не збираються!” – акцентував політолог.

Він нагадав, що нещодавно ЗМІ писали про експертний звіт, який дозволив меру столиці Віталію Кличку на 9 млрд підвищити вартість Подільського мосту. За даними Віталія Кулика, ціна об’єкту зросла майже в два рази – з 11,2 млрд гривень (така сума була визначена попереднім коригуванням в 2016 році) до 19,92 млрд. гривень.

“І навіть не думайте, що після чергових обшуків Кличко розірве зв’язки з Комарницьким. Йому, як і раніше, наплювати. Адже тут питання дуже великих грошей. Напевно Віталій Володимирович зупиниться лише тоді, коли з обшуками прийдуть особисто до нього. А сам він після обшуку потрапить до апартаментів в слідчому ізоляторі. Київ чекає”, – резюмував Віталій Кулик.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним