Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Будинок культури на проспекті Перемоги можуть використати в комерційних цілях, люди просять не робить цього

25 Жовтня 2021, Cветлана

Будинок культури на проспекті Перемоги можуть використати в комерційних цілях, люди просять не робить цього

Столичну владу просять не допустити використання колишнього Будинку культури на проспекті Перемоги, 112-А в комерційних цілях. Місцеві жителі просять захистити їх право на доступ до культурних цінностей, як це прописано в законі “Про культуру”. Кияни вкрай стурбовані перспективою облаштування супермаркету АТБ в частині приміщень колишнього будинку культури. Примітно, що раніше в цьому будинку знаходився популярний нічний клуб Bingo.

Місцеві жителі вкрай стурбовані перспективою облаштування супермаркету АТБ в частині приміщень колишнього будинку культури. За його словами, супермаркет цієї торгової мережі може стати 56-м за рахунком в районі, в той час як будинків культури в столичному Святошино немає.

Вони вважають, що раніше приміщення комунального Будинку культури перейшли в приватну власність в результаті “неправомірної приватизації”.

Як повідомляла KV, це навесні Святошинської райдержадміністрації (РДА) доручили дізнатися, за якою ціною АТБ зможе продати будівлю “Бінго”. Столична влада в черговий раз розглянули місцеву ініціативу про створення на базі нічного клубу “Інтернаціональної Арени культури і спорту”.

Нагадаємо, в лютому ц.р. столична влада вирішила знову розглянути можливість викупу будівлі за адресою проспект Перемоги, 112, де раніше знаходився клуб “Бінго”. Місцеві жителі пропонують владі викупити будівлю з приватної власності для створення “Міжнародної Арени культури і спорту”. Ініціативу розглянуть в Департаменті молоді та спорту, а також в Департаменті культури Київської міськдержадміністрації (КМДА). Раніше цю ідею відкинули в Департаменті фінансів.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним