Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

На Микільській Слобідці поліція відтіснила людей, щоб проїхала техніка забудовника. Кличко обіцянки – не виконав

26 Жовтня 2021, Cветлана

На Микільській Слобідці поліція відтіснила людей, щоб проїхала техніка забудовника. Кличко обіцянки – не виконав

Поліція відтіснила працівників “Муніципальної охорони” та представників громади, аби створити коридор для проїзду будівельної техніки на майданчик будівництва, проти якого виступає громада.

Вимоги мера Кличка про те, що правоохоронці мають припинити зухвалі дії забудовника щодо громади столиці, виявилися – не виконаними.А будівельні роботи на Микільській Слобідці – так і не зупинили. Хоча Кличко наголошував:

“Місто не надавало дозвільних документів на це будівництво, а громада виступає категорично проти нього. Забудовник же нехтує інтересами міста та громади і повинен теж повинен нести за це відповідальність!”

Нагадаю: у Києві у ніч проти 4 серпня розпочалася скандальна забудова на Микільській Слобідці. Вночі забудовники завезли будівельну техніку за допомогою понад 100 невідомих.

Громадська організація “Лівий берег Дніпра” тоді повідомила, що забудовник, “на арештованій прокуратурою земельній ділянці 0086, проводить незаконні руйнівні дії, що порушують ґрунт та територію культурної спадщини міста Києва, порушуючи Водний кодекс України, де чітко вказані норми ПЗС, порушуючи трудовий кодекс про шумні роботи вночі”.

Активісти нагадали меру Києва його обіцянку боронити Дніпро “задля збереження нашої водної артерії”.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним