Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Хочете тепла – відішліть ревізорів: “Київтеплоенерго” просить закруглятися з перевірками

27 Жовтня 2021, Cветлана

Хочете тепла – відішліть ревізорів: “Київтеплоенерго” просить закруглятися з перевірками

Від початку 2021 року правоохоронці та контролюючі органи провели у КП “Київтеплоенерго” 32 перевірки та слідчі дії. Крім того, з деяких питань перевірки проводяться кілька разів різними державними органами. КП “Київтеплоенерго” співпрацює з правоохоронними органами та перевіряючими, надаючи в повному обсязі запитувану інформацію та документацію. Однак, враховуючи обсяги робіт та завантаженість персоналу підприємства через епідеміологічну ситуацію, початок опалювального сезону, газова криза, яка дестабілізувала всю галузь теплопостачання, підприємство наполягає на узгодженості проведення перевірок. На даний час у Києві триває підключення житлових будинків до опалення: з теплом вже 70% житла, яке обслуговує комунальні компанії, що управляють.

“Ініціатива щодо залучення до перевірки додаткових перевіряльників із Держпродспоживслужби належить Держаудитслужбі, а її мотивація – підвищення тарифів. Проте загальновідомо, що тарифи “Київтеплоенерго” для населення не зростали. Дійсні тарифи для населення незмінні вже понад 3 роки”, – йдеться у повідомленні.

“Заходи щодо проведення перевірки Держпродспоживслужбою та фінансового аудиту Держаудитслужби є окремими заходами державного контролю, поєднання яких не передбачено законодавством. Підприємство наполягає на поетапності проведення перевірок органами державної влади, а також чіткому дотриманні вимог законодавства та процедури проведення перевірок”, – також йдеться у повідомленні.

У КМДА нагадали, що “Київтеплоенерго” забезпечує 90% Києва теплом.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним